Toode lisatud

MOSS WOODY disain RANDOM

513.00 €

NB! Valmistame kõiki oma vaipu TÄPSELT SELLISES MÕÕDUS NAGU SOOVID.
- Hind kujuneb ruutmeetri põhiselt.
- Vaipu on võimalik tellida ka erikujulisena (näiteks ümmargused).
- Kui Sa ei leia e-poe mõõdu- ja värvivalikutest omale sobivat, võta meiega julgelt ühendust info@tekstiilruumis.ee

MOSS WOODY vaibad on käsituft-tehnoloogias kootud kvaliteetsed villased põrandavaibad. Vaiba mustri loovad tammepuidust ruudud, moodustades veluurse tiheda vaibapinnaga imeilusa kombinatsiooni. Puit on lõngapinnast veidi madalam. Valikus on looduslähedased toonid, ühendatud naturaalse tammepuiduga. Vaiba pealispind on valmistatud kvaliteetsest Uus-Meremaa villasest lõngast, tugevduskangaga aluskiht teeb vaiba toekaks ja mõõdupüsivaks. Vaiba kogupaksus on ca 19mm.

MOSS WOODY kollektsioonis on erinevaid vaibakujundusi, võimalikud on ka erilahendused. Värvivaliku piltidel on näidatud mustri paigutus 140x200cm mõõdus vaibale. Soovitud mõõdu värvi- ja mustripaigutuse saadame tellimuse vormistamisel.

Vill on omadustelt tulekindel (raskestisüttiv) materjal, seega on villane vaip sobiv ka avalikes ruumides kasutamiseks. Lisaks toimib vaip MOSS WOODY nii põrandal kui seinal helisummutavana.

Vaibad on toodetud Eestis.

TARNEAEG 2-4 NÄDALAT! Suuremate mõõtude puhul (alates 250x400cm) on tarneaeg 3-5 nädalat.

NB! Värvitoonides võib partiide kaupa esineda erinevusi, sest tegemist on naturaalsete materjalidega. Lisaks võib värvi moonutada ekraani seadistus. Soovitame kindlasti värvid ja materjalid meie juures eelnevalt üle vaadata!