Toode lisatud

POHL HD disain STEP

POHL HD on käsituft-tehnoloogias kootud, karmima pinna ja tugeva struktuuriga villane vaip, mis sobib kasutuseks ka avalikku ruumi. Vaiba struktuurse mustri moodustavad vildipallid. Kui Sa ei leia pakutud mõõdu- ja värvivalikutest sobivat, võta meiega julgelt ühendust!

POHL on täisvillane põrandavaip, inspireeritud sügisesest metsa- ja rabamaastikust - värsketest marjadest samblas ja krõbisevas kuivavas rohus.

Vaibas on ühendatud erinevate tehnoloogiate võimalused, tufteeritud pehme vaibapind on taustaks käsitööna valminud vildipallidele. Tulemuseks on struktuur, mida peab tundma ja katsuma, et vaiba olemusest osa saada. Vildipallid loovad mustri ja masseerivad varbaid.

Vaipa on võimalik tellida erinevates mõõtudes ja värvivalikutes. Kollektsioon sisaldab erinevaid kujundusi, võimalikud on ka erilahendused. Värvivalikutes on näidatud mustri paigutus 140x200cm vaibal. Vastavalt suurusele mustri paigutus muutub - vaata seda lisatud PDF failist.

Kuna vill on omadustelt tulekindel (raskestisüttiv) materjal, on vaip sobiv ka avalikes ruumides kasutamiseks. Seinavaibana pakub aga vaip POHL helisummutavat funktsiooni, lähtuvalt kasutatud materjalide ja struktuuride kombinatsioonist.

Vaibakollektsioon on toodetud Eestis.

TARNEAEG 2-4 NÄDALAT! Alates mõõdust 250x400cm tarneaeg 3-5 nädalat.

NB! Värvitoonides võib esineda erinevusi, sest tegemist on naturaalsete materjalidega.