Toode lisatud

TELLIMISTINGIMUSED

Palun lugege allolevat infot ostu-, makse- ja tarnetingimuste kohta kindlasti enne ostu sooritamist!

1. Üldine info

Tingimused kehtivad tekstiilruumis.ee veebipoe keskkonnas standardvalikus olevate toodete ostmisel ning eritellimusel valmistatud toodete tellimisel tekkivate õigussuhete kohta "Müüja" (Tekstiil Ruumis OÜ, reg.nr 10865830, Kopli 6-22, Tallinn 10412, info@tekstiilruumis.ee) ja "Kliendi" (ostu või tellimuse sooritanud füüsilise või juriidilise isiku) vahel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoe vahendusel toodete ostmisel ja tellimisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

Müüjal on õigus muuta veebipoe tingimusi. Muudatused avaldatakse veebilehel tekstiilruumis.ee ja need jõustuvad koheselt peale avaldamist.
Igale tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi.

Veebipoodi kasutades ja selle vahendusel tellimust esitades kinnitab Klient, et on tingimustega nõustunud.

2. Tooted ja tarneajad

Tekstiil Ruumis OÜ veebipoe kaubavalik jaguneb standardtoodeteks ja tellimusjärgselt valmistatavateks toodeteks.

Standardtooted on:

 • Kõik FLY kodutekstiilid (va erimõõdus valmivad voodikatted ja laudlinad):
  - Väiksemad FLY kollektsiooni tooted (padjad, padjakatted, saunapadjad, linikud, lauamatid, rätikud, korvid), TARNEAEG 2-7 päeva;
  - FLY kollektsiooni standardmõõdus laudlinad ja voodikatted, TARNEAEG 2-14 päeva.
 • Kõik aksessuaarid:
  - TRIO vildikorvid, TARNEAEG 2-7 päeva;
  - PUUPITS tooted, TARNEAEG 2-7 päeva;
  - KELLAD, TARNEAEG 2-7 päeva.

Laos olevad standardtooted postitame enamasti 2 tööpäeva jooksul. Kui kauba postitamine meie poolt viibib, teavitame Sind sellest eraldi e-kirja teel.

Tellimusejärgselt valmivad tooted on:

Tellimusejärgselt valmivad tooted tarnime viivitamatult tarneaja jooksul. Kui kaup on valmis, teavitame Klienti kindlasti sellest eraldi e-kirja teel.

Kui tellimus sisaldab erineva tarneajaga tooteid, tarnime tellimuse pikemast tarneajast lähtuvalt. Kui soovite osa tooteid varem kätte saada, kirjutage vastav soov tellimuse vormistamisel lisainfo lahtrisse.

3. Hinnad

Veebipoe tootehinnad on toodud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.
Hinnad ei sisalda saatekulu. Saatekulud kuvatakse veebipoes enne ostu sooritamist, Kliendil on võimalik nendega tutvuda.

Kui Klient tellib tooteid väljaspoolt Euroopa Liitu, võivad saadetisele kohalduda impordiga seotud kohustused ja tollimaksud, mis tasutakse paki saabumisel sihtriiki. Sellised maksud tasub Klient. Maksu- ja tollipoliitika võib riigiti erineda, seetõttu soovitame Kliendil tutvuda võimalike lisanduvate maksudega sihtriigis enne tellimuse vormistamist.

Tekstiil Ruumis OÜ jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kõik muudatused avaldatakse veebilehel tekstiilruumis.ee ning need jõustuvad ja kohalduvad tellimustele mis vormistatakse alates muudatuste avaldamise hetkest.

4. Tootevaliku tegemine

Tooted on jaotatud kategooriatesse.
Vali sobiv kategooria ning sirvi tooteid. Iga toote juures on välja toodud mõõdud, värvivalikud, hind ja tarneaeg.

Fotod on küll illustratiivse tähendusega, kuid annavad tootest hea ettekujutuse. Vajadusel küsi meie käest lisainformatsiooni. Olenevalt digiseadme ekraani seadistustest, võivad esineda erinevused toodete värvitoonides.

Kui oled leidnud sobiva toote, vali sellele soovitud suurus, värv ja kogus. Vajadusel märgi erisoovid ning suuna toode ostukorvi vajutades "PANE OSTUKORVI" nupule.

5. Ostutehing ja tasumine

Ülevaate ostukorvi sisust saad veebilehe päises vasakul servas asuvast miniostukorvist, mis näitab valitud toodete arvu ja kogusummat. Ostu sooritamiseks liigu edasi ostukorvi nupule klõpsates.
Ostukorvis näed valitud toodete andmeid – saad tellimuse üle kontrollida, ostukorvi sisu täiendada, tooteid vajadusel kustutada, valida sobiva transpordiviisi.
Ostu vormistamiseks esita korrektsed andmed tellija ja tarne kohta, kinnita transport. Kui soovid arvet ettevõttele, täida selleks vajalikud lahtrid.

Enne tellimuse kinnitamist palun loe läbi ja kinnita nõustumine „Tellimistingimustega“.

Peale tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks. Tellimuse kinnitus/arve saabub seejärel märgitud e-posti aadressile.

Maksed on võimalik sooritada ainult eurodes (€). Tellimuse eest on võimalik tasuda:

 • koheselt pangalingiga läbi Maksekeskus AS süsteemi (Swedbank, SEB, LHV Pank, Luminor, COOP Pank, POCOpay);
 • pangaülekandega arve alusel Tekstiil Ruumis OÜ pangakontole. Vajalikud rekvisiidid on e-postile saabunud arvel.

Ülekandega tasumisel märgi kindlasti selgitusse arve number.

NB! Pangaülekandega tasumisel tarne kiirendamiseks palume Sul saata maksekinnitus meile e-mailile info@tekstiilruumis.ee – see kiirendab tellimuse täitmise protsessi.
Pangalingiga tasumisel kinnitust saata pole vaja.

Tellimust asutakse täitma peale arve laekumist.

Tekstiil Ruumis OÜ-l on õigus tühistada tellimused, mille eest ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul.

6. Kaupade transport Kliendini

NB! Kui ostukorvi summa ületab 300 €, toimetatakse kaubad Sulle kohale tasuta.

Kaupade kohaletoimetamiseks Eestis on võimalik valida kahe transpordiviisi vahel:
- Smartposti pakiautomaat; fikseeritud hinnaga 4 € (väiksemad tooted, pakendi max suurus 60x36x60 cm);
- DPD kullerteenus valitud tarneaadressile; fikseeritud hinnaga 11 € (kõik tooted).

Soome toimetame pakid järgnevalt:
- Itella Smartpost pakiautomaati; fikseeritud hinnaga 7 € (väiksemad tooted, pakendi max suurus 60x36x60 cm);
- Itella kulleriga valitud tarneaadressile; fikseeritud hinnaga 15 € (kõik tooted).

Ülejäänud Euroopa riikidesse toimetame pakid järgnevalt:
- Väiketooted fikseeritud hinnaga 20 € (pakendi max suurus 60x36x60 cm); kuller on valitud vastavalt sihtriigile;
- Suuremad pakid fikseeritud hinnaga 60 €; kuller on valitud vastavalt sihtriigile.

Kohaletoimetamine võtab lisaks toodete juures näidatud tarneaegadele Eesti piires aega paar tööpäeva, Euroopas 5-9 tööpäeva. Kohaletoimetamise ajad on informatiivsed. Kui oodatud ajaks pole toode kohale jõudnud, siis võta ühendust veebipoega

Tekstiil Ruumis OÜ veebipood ei vastuta viivituste või tekkinud probleemide eest juhul, kui viivitus või probleem on tekkinud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel sisestatud andmete ebatäpsusest.

7. Tellimusest taganemine

Kliendil on õigus 14 päeva jooksul Tekstiil Ruumis OÜ veebipoest ostetud standardtoode (vt peatükk 2) kasutamata ja vigastamata kujul ning originaalpakendis Veebipoele tagastada.
Pakend peab olema vigastamata ning kaup korrektne. Tellitud kauba transpordikulu ei tagastata.

Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri aadressile info@tekstiilruumis.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, arve numbri, tasumise kuupäeva ning tagastamise põhjuse.
Tagastame tellimuse eest tasutud summa 7 päeva jooksul peale tagastatud kauba kättesaamist ja ülevaatamist, samale Kliendi kontole millelt tellimuse eest algselt tasuti.

Tellimusejärgselt valminud tooted, mis valmistatakse vastavalt Kliendi soovidele, ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele, välja arvatud juhul, kui kaup on ebakvaliteetne.

Soovitame enne tellimuse vormistamist põhjalikult tutvuda toodete omaduste ja hooldustingimustega.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Kliendiks on juriidiline isik.

8. Garantii

Tekstiil Ruumis OÜ vastutab veebipoes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse ja puuduste eest ning pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat.
Probleemide ilmnemisel palume pöörduda meie poole edasiste juhiste saamiseks.

Tekstiil Ruumis OÜ ei vastuta toote nõuetele mittevastavuse või puuduste eest, kui:
- toode on halvenenud/kahjustunud Kliendi süül;
- puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise, s.h. hooldusjuhiste mittejärgimise, tagajärjel;
- toode on muutunud tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu.

Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Klient kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 14 päeva jooksul e-posti teel info@tekstiilruumis.ee.
Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

9. Autoriõigus

tekstiilruumis.ee veebipoe sisu (sealhulgas tekstid, graafika, logod, pildid, videod ja muu esitatu) on kaitstud autoriõigustega, kuuludes tervikuna Tekstiil Ruumis OÜ-le.
Autoriõigustega kaitstud sisu reprodutseerimine, kopeerimine, muutmine või muul viisil kasutamine on ilma omaniku loata keelatud.

10. Kohaldatav õigus

Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Müüja vastab Kliendi kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.

Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või või Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kohtualluvus on Harju Maakohtul.