Toode lisatud

POHL HD disain NOTES

NB! Valmistame kõiki oma vaipu TÄPSELT SELLISES MÕÕDUS NAGU SOOVID.
- Hind kujuneb ruutmeetri põhiselt.
- Vaipu on võimalik tellida ka erikujulisena (näiteks ümmargused).
- Kui Sa ei leia e-poe mõõdu- ja värvivalikutest omale sobivat, võta meiega julgelt ühendust info@tekstiilruumis.ee

POHL HD vaibad on käsituft-tehnoloogias kootud kvaliteetsed villased põrandavaibad. POHL vaipade pind on kui sügisene metsa- ja rabamaastik - värsked marjad samblas ja krõbisevas kuivavas rohus.

Vaiba pealispind on valmistatud kvaliteetsest tugeva struktuuriga Uus-Meremaa villasest lõngast ning käsitööna valminud vildipallidest - tulemuseks on struktuur, mida peab tundma ja katsuma, et vaiba olemusest osa saada. Vildipallid loovad mustri ja masseerivad varbaid. Tugevduskangaga aluskiht teeb vaiba toekaks ja mõõdupüsivaks. Vaiba kogupaksus on ca 26mm.

Värvivalikutes on naturaalsed ja värvilised materjalide kombinatsioonid.
POHL kollektsioonis on erinevaid vaibakujundusi, võimalikud on ka erilahendused.
Värvivaliku piltidel on näidatud mustri paigutus 140x200cm mõõdus vaibale. Teie soovitud mõõdu värvi- ja mustripaigutuse saadame tellimuse vormistamisel.

Vill on omadustelt tulekindel (raskestisüttiv) materjal, seega on villane vaip sobiv ka avalikes ruumides kasutamiseks. Lisaks toimib vaip POHL nii põrandal kui seinal helisummutavana.

Vaibad on toodetud Eestis.

TARNEAEG 2-4 NÄDALAT! Suuremate mõõtude puhul (alates 250x400cm) on tarneaeg 3-5 nädalat.

NB! Värvitoonides võib partiide kaupa esineda erinevusi, sest tegemist on naturaalsete materjalidega. Lisaks võib värvi moonutada ekraani seadistus.
Soovitame kindlasti värvid ja materjalid meie juures eelnevalt üle vaadata!