Toode lisatud

PUUPITS ruumijagaja/kardin
suure lehega

PUUPITS on paneelkardin või ruumijagaja, mis koosneb lehekujulistest detailidest. Puupits on valmistatud kolmekihilisest kasevineerist ning viimistletud loodussõbraliku Bloom-puuvahaga. Suure lehedetaili mõõt on 20x30,7cm, valikus on 6 värvi.

PUUPITSI detailidest kokkupandud paneeli saab riputada kardinasiinidele (tava- või paneelisiin) või kinnitada riputuskonksudega akna ette või soovitud kohta ruumi eraldama.
Mustrite koostamise võimalustel ei ole piire – tuleb vaid jälgida, et suurel pinnal on lehedetailide vahel piisaval hulgal ühenduskohti.

Allpool olevatel joonistel on näha valik erinevatest mustrikombinatsioonidest ning suurustest.

Kui soovid PUUPITSI tellida, siis:
- mõõda koht, kuhu ruumijagajat/kardinat soovid
- vali sobiv mustrikombinatsioon
- vali sobiv suurus ehk lehedetailide hulk. Kui meie pakutud valikute hulgas ei ole sobivat suurust, saad selle tuletada olemasolevatest, vähendades või suurendades leheridade arvu laiuses ja pikkuses
- vali sobiv värv – paneel võib koosneda ka erinevat värvi lehtedest. Näiteks kui paneel koosneb 24 detailist ja Sa soovid, et need oleksid kahes toonis, siis telli vastavalt 12 + 12 detaili. Lisa oma värvisoovid tellimuse vormistamisel lisainfo lahtrisse
- vormista tellimus soovitud arvu lehedetailidega
- komplektid sisaldavad vajaliku koguse ühendusdetaile ning riputuskonkse (hinna sees). Riputuskonksud on pikkustes 3,5cm, 5cm, 10cm või 15cm – palun märgi soovitud riputuskonksu pikkus lisainfo lahtrisse.

Ja alati võib meie käest nõu küsida – kirjutage oma soov ja me pakume teile lahenduse!

TARNEAEG 7-14 PÄEVA!