Toode lisatud

Moss-X ROCK

355.00 €

MOSS-X on käsituft-tehnoloogias kootud kvaliteetsete villaste põrandavaipade kollektsioon. Erikujulise kolmevärvilise ROCK vaiba muster moodustub erinevate lõngatoonide ning kahe pinnastruktuuri, veluurse ja aasalise, kombinatsioonist.

VÄRVID: lisaks e-poe valdavalt naturaalsetele toonidele leiad galeriipiltidelt ning tootekirjelduse all olevast PDF-failist suurema valiku värve.
Kirjuta värvisoovid vaipa tellides lisainfo lahtrisse.

MÕÕDUD: lisaks e-poe mõõduvalikule on vaibad võimalik teostada täpselt Sinu soovitud suuruses. Ka ROCK vaipa on võimalik tellida erikujulisena (nt ümmargune, kandiline jne). Erimõõdu, kuju ja/või värviga vaiba tellimiseks kirjuta meile:
info@tekstiilruumis.ee
NB!
Enne vaiba valmistama asumist saadame Sulle täpsed vaibajoonised.
Põhimõõtudega vaibajoonised leiad all olevast PDF failist.

MATERJAL: 100% Uus-Meremaa vill
Vaiba PAKSUS ja KAAL: ca 16mm; ca 3,5 kg/m²
TARNEAEG: 3-5 nädalat alates tellimuse kinnitamisest

MOSS villastel vaipadel on tulekindlussertifikaat (vastav kvalifikatsioon Cfl-s1), seega sobivad need suurepäraselt ka avalikes ruumides kasutamiseks. Lisaks toimivad villased vaibad nii põrandal kui seinal helisummutavana.

NB! Värvitoonides võib partiide kaupa esineda erinevusi, sest tegemist on naturaalsete materjalidega. Ka ekraani sätted võivad värvi moonutada.
NB! Jätame endale õiguse teha muudatusi toote tehnilistes omadustes vastavalt tootmisprotsessi muudatustele, arendustele ning kvaliteedinõuetele.

MOSS vaibad on toodetud Eestis.

Siit leiad villaste vaipade HOOLDUSJUHISE.