Toode lisatud

POHL HD disain OVAL

473.00 €

MATERJAL:   100% Uus-Meremaa vill
Vaiba PAKSUS ja KAAL:   ca 26mm; ca 3,7 kg/m²
TARNEAEG:   3-5 nädalat alates tellimuse kinnitamisest

VÄRVID:   lisaks e-poe valikule leiad galeriipiltidelt ning tootekirjelduse all olevast PDF-failist suurema valiku värve.
Kirjuta vaiba värv ja sobivad vildipalli toonid lisainfo lahtrisse.

MÕÕDUD:   lisaks e-poe mõõdu- ja kujuvalikule on vaibad võimalik teostada täpselt Sinu soovitud suuruse ja kujuga (nt ovaalsed, nurksed jne).
Erimõõdu, kuju ja/või värviga vaiba tellimiseks kirjuta meile: info@tekstiilruumis.ee
NB! Enne vaiba valmistama asumist saadame Sulle täpsed vaibajoonised.
Põhimõõtudega vaibajoonised leiad allalaetavast PDF failist.

POHL HD on käsituft-tehnoloogias kootud pikakarvaliste villaste põrandavaipade kollektsioon. Vaiba pealispind on valmistatud kvaliteetsest tugeva struktuuriga Uus-Meremaa villasest lõngast ning käsitööna valminud vildipallidest - pallid moodustavad vaibale mustri ja annavad endast mõnusalt teada varvaste all.

POHL villastel vaipadel on tulekindlussertifikaat (vastav kvalifikatsioon Cfl-s1), seega sobivad need suurepäraselt ka avalikes ruumides kasutamiseks. Lisaks toimivad villased vaibad nii põrandal kui seinal helisummutavana.

Värvitoonides võib partiide kaupa esineda erinevusi, sest tegemist on naturaalse materjaliga. Ka ekraani sätted võivad värvi moonutada.

Jätame endale õiguse teha muudatusi toote tehnilistes omadustes vastavalt tootmisprotsessi muudatustele, arendustele ning kvaliteedinõuetele.

POHL vaibad on toodetud Eestis.

Siit leiad villaste vaipade HOOLDUSJUHISE.